• Monika Wielichowska Monika Wielichowska
  • Blog
  • Czytany 2731 razy

Warto wiedzieć ...

Jest pewne, że rząd PiS, który jest pozbawiony sojuszników i jest agresywnie nastawiony do Unii Europejskiej, będzie przegrywał każdą ważną batalię w Unii Europejskiej. Zachowanie przedstawicieli polskiego rządu w związku z wyborami szefa Rady Europejskiej to pokaz braku profesjonalizmu, dyletanctwa i arogancji.

Jedyne wnioski, które PiS wyciągnął z głosowania w sprawie kandydatury Donalda Tuska to zaostrzenie kursu wobec Unii Europejskiej oraz zohydzanie UE Polakom.

Polska polityka zagraniczna wchodzi w konszachty z obcym mocarstwem, z organizacjami międzynarodowymi, żeby działać na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej.

PiS swoim zachowaniem może doprowadzić do wyjścia Polski z Unii Europejskiej.

Jedyni sojusznicy, którzy klaszczą rządowi PiS, to wszelkiej maści eurosceptycy.

Liderka Frontu Narodowego Marine Le Pen zadeklarowała, że w przypadku wygranej w wyborach prezydenckich we Francji podejmie współpracę z Jarosławem Kaczyńskim w celu demontażu Unii Europejskiej.

Dlatego wzywamy ministra Witolda Waszczykowskiego oraz wiceministra Konrada Szymańskiego na Komisję do spraw Europejskich, w celu złożenia wyjaśnień co do dalszego prowadzenia polityki zagranicznej i wyjaśnienia słów odnośnie obniżania zaufania w stosunku do UE i prowadzenia negatywnej polityki względem UE.

#27do1
#TakdlaEuropy
#TakdlaPolski
#POLexit
#UE
#MonikaWielichowska

Ostatnio zmieniany wtorek, 14 marzec 2017 11:47
(0 głosów)