Blog

Monika Wielichowska

Monika Wielichowska

Przed Sądem

Ziemia Kłodzka. Dziś, w 3 rocznicę łamania Konstytucji przez Prezydenta Dudę spotkaliśmy się przed Sądem Rejonowym. Jesteśmy przekonani, że kropla drąży skałę, że świadomość Polek i Polaków jest coraz większa, więc o niszczeniu demokracji trzeba mówić głośno, trzeba edukować i manifestować.

PISowska norma

Nierówne traktowanie demonstrujących to już PISowska norma. Umorzenia w niektórych sprawach, zarzuty w innych już nikogo nie dziwią. Neofaszyzm ma się dobrze, dzięki cichemu przyzwoleniu rządzących, które jest ich współodpowiedzialnością.

#MonikaWielichowska
#Wielichowska
#GabinetCieni

Marsz pełen emocji

Polacy powiedzieli STOP niszczeniu Polski. To był najliczniejszy Marsz w historii Polski zorganizowany przez Platformę Obywatelską - wspólnie z KOD i opozycją. Marsz pokazał, że Polacy odrzucają antyeuropejską i antydemokratyczną politykę prezesa Kaczyńskiego i PiS-u.

13 kwietnia – Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Okrutna zbrodnia, która dotknęła cały naród. Zginęli nie tylko oficerowie Wojska Polskiego, ale także naukowcy, lekarze, urzędnicy. Cel był jeden - eliminacja polskich elit oraz zniszczenie bliskich nam wartości.

Każda żałoba kiedyś sie kończy

Ks. bp M. Hintz powiedział, że każda żałoba kiedyś sie kończy. Potem trzeba zdjąć czarną suknię i żyć nowym życiem. A my potrzebujemy codziennego patriotyzmu.

6. Posiedzenie Sejmu RP

21 grudnia br. rozpocznie się 6 posiedzenie Sejmu RP. Podczas posiedzenia posłowie zajmować będą się m.in.: rządowym projektem ustawy o zmianie ustawy o kierujących pojazdami (Sprawozdanie Komisji Infrastruktury); poselskim projektem uchwały w sprawie ustanowienia roku 2016 Rokiem Henryka Sienkiewicza, poselskim projektem uchwały w sprawie ustanowienia roku 2016 Rokiem Feliksa Nowowiejskiego, poselskim projektem uchwały w sprawie ustanowienia roku 2016 Rokiem Adama Chmielowskiego, poselskim projektem uchwały w sprawie ustanowienia 2016 roku - Rokiem Jubileuszu 1050-lecia Chrztu Polski, poselskim projektem uchwały w sprawie ustanowienia roku 2016 Rokiem Cichociemnych (Sprawozdania Komisji Kultury i Środków Przekazu).

WAŻNE

Informujemy, że 24 grudnia br. biuro poselskie będzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy w poniedziałek 28 grudnia br.

od godz. 9.00.

Świątecznie w Radkowie i Stroniu Śląskim

W niedzielę 13 grudnia br. poseł Monika Wielichowska wzięła udział w przedświątecznym spotkaniu przy dźwiękach kolęd, zapachu świątecznych potraw oraz pełnej radości atmosferze podczas V Jarmarku Bożonarodzeniowego Gminy Radków.

Dzień Górnika

"Górnictwo nie jest wszystkim,
ale bez górnictwa wszystko jest niczym."
Max Planck

Subskrybuj to źródło RSS