Ewa Hirchill

Ewa Hirchill

100 lat POLSKO ♥

Kłodzko, Ząbkowice Śląskie, Dzierżoniów i Wrocław to w tych miejscach wśród przyjaciół i mieszkańców powiatów kłodzkiego, ząbkowickiego i dzierżoniowskiego dzisiaj świętowałam #100latNiepodległości. ☺

Gala 100-lecia Praw Wyborczych Kobiet

10 listopada br. w mieście, w którym została przyjęta karta różnorodności, w którym istnieje samorządowe finansowe wsparcie #invitro, w Gdańsku w Europejskim Centrum Solidarności odbyła się Gala 100-lecia Praw Wyborczych Kobiet.

60-lecie KGW w Bożkowie

To dzięki Wam jest dostrzegany i doceniany. Zarażacie pasją, aktywnością i pracą społeczną.
Pielęgnujecie tradycję w nowoczesnym czasie.

Nowa Ruda - ul. Kwiatkowskiego

W Nowej Rudzie zakończono przebudowę drogi powiatowej nr 3312 D, przy ul. Kwiatkowskiego, ta realizacja to bardzo duża inwestycja w powiecie kłodzkim, która nie doszłaby do skutku bez porozumienia i współpracy oraz współudziału finansowego, lokalnych samorządów i kopalni.

Dzień Edukacji Narodowej

„Z rąk do rąk podajemy skromnej mądrości dar zwyczajny"
   Czesław Miłosz

DROGA MIĘDZYLESIE - LESICA - NIEMOJÓW JUŻ OTWARTA !!!

Blisko 6 mln zł. kosztowała przebudowa 11 kilometrów drogi powiatowej nr 3274 D Mostowice - Poniatów - Niemojów - Lesica - Międzylesie, na odcinku Międzylesie ul. Wojska Polskiego -Lesica-Niemojów - Przejście Graniczne. Ogromnym udziałem finansowym tej inwestycji to środki pozyskane do projektu z Unii Europejskiej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego w kwocie 5 mln zł. Środki własne powiatu kłodzkiego to kwota blisko 500 tys. zł.
Wkład dokonany przez Nadleśnictwo Międzylesie to kwota 411 tys. zł.

VIII Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia

VIII Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia za nami. Posłanka Mirosława Nykiel wraz ze swoimi współpracowniczkami stworzyła niesamowitą przestrzeń dla Kobiet.

Subskrybuj to źródło RSS