Marta Müller

Marta Müller

Dyżur poselski w Strzegomiu

Zapraszamy na dyżur poselski w Strzegomiu, w najbliższy piątek, w godz. 8.30-9.30!

59. Posiedzenie Sejmu RP

We wtorek 27 lutego br. rozpoczęło się 59. Posiedzenie Sejmu RP.

Zielone światło dla nowych kierunków kształcenia

Poniedziałek rozpoczął się od posiedzenia społecznej Powiatowej Rady Rynku Pracy w Kłodzku, której przewodniczy poseł Monika Wielichowska.

Dziś Rada pozytywnie zaopiniowała wnioski dyrektorów ponadgimnazjalnych szkół w powiecie.

Robocze spotkanie z seniorami z powiatu kłodzkiego

W czwartek 15 lutego br. w Starostwie Powiatowym w Kłodzku odbyło się spotkanie robocze z grupą seniorów z powiatu kłodzkiego.

To pokłosie poniedziałkowej debaty "Polska Seniora", zorganizowanej przez poseł Monikę Wielichowską.

Debata z kłodzkimi Seniorami

Spotkanie w ramach cyklu konferencji „Polska Seniora” tego samego dnia odbyło się także w Kłodzku, w sali kawiarnianej Kłodzkiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji.

Z seniorami o ich sprawach

Polityka senioralna to jedno z najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed Polską w najbliższym czasie. Seniorów jest coraz więcej, zwiększają się Ich potrzeby bytowe i zdrowotne. Seniorzy nadają także ton w wielu dziedzinach na niwie społecznej i kulturalnej. Dziejowe zadanie każdego rządu i samorządu to zapewnienie Seniorom jak najlepszych warunków finansowych, opieki medycznej oraz przestrzeni do aktywności.

Właśnie po to, by porozmawiać z Seniorami na ten temat i w jak najlepszy sposób sprostać Ich oczekiwaniom, Platforma Obywatelska w całej Polsce organizuje cykl konferencji „Polska Seniora”.

Projekt „Polska Seniora” to największe konsultacje polityki senioralnej w naszym kraju, kilkadziesiąt spotkań, wymiana doświadczeń i pomysłów, inspirujące historie. Program "Polska Seniora" jest oparty na trzech filarach: godne życie, zdrowe życie i aktywne życie - mówi poseł Monika Wielichowska.

57. Posiedzenie Sejmu RP

W czwartek 25 stycznia br. rozpocznie się 57. Posiedzenie Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.

Zwiedzanie Sejmu

23 stycznia br. Sejm odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowej Rudzie.

Subskrybuj to źródło RSS