Aktywny dzień w Strzegomiu

Czwartek 21 września br. poseł Monika Wielichowska spędziła w Strzegomiu,  gdzie odbył się dyżur poselski, V Gminny Turniej Piłki Nożnej, otwarcie sal lekcyjnych oraz dzień seniora.

W V Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych „Stanowice 2017” pod patronatem Moniki Wielichowskiej Posła na Sejm RP i Wiesława Kiliana Senatora RP udział wzięło dziewięć szkół. Podczas rozgrywek wyłoniono najlepszego zawodnika, bramkarza i strzelca turnieju. Dla wszystkich drużyn poseł Monika Wielichowska wspólnie z senatorem Wiesławem Kilianem przygotowali dyplomy, a także podziękowania dla nauczycieli za przygotowanie drużyn do udziału w turnieju.
 
Po turnieju posłanka wraz ze starostą świdnickim Piotr Fedorowiczem, burmistrzem Strzegomia Zbigniewem Suchytą, wicestarostą świdnickim Zygmuntem Worsą, zastępcą burmistrza Wiesławem Witkowskim oraz głównym specjalistą SP w Świdnicy Grzegorzem Stawarzem udali się do Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu. Była to okazja do sprawdzenia funkcjonowania nowych pracowni, które zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt. Goście LO otrzymali zadania do wykonania na tablicach interaktywnych oraz na innych pomocach dydaktycznych. Najwięcej emocji wzbudziło wprawienie w ruch wirtualnej kuli ziemskiej oraz umiejscowienie organów wewnętrznych w modelu człowieka.
 
Następnie posłanka spotkała się ze strzegomskimi seniorami. W trakcie obchodów dnia seniora odbył się tradycyjny już konkurs na najpiękniejszy kapelusz.
 
#MonikaWielichowska
#Wielichowska
#Strzegom
#dyżurposelski
#TurniejPiłki
#DzieńSeniora
(0 głosów)