Dzień Edukacji Narodowej

„ Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem
  jaki można dać dziecku – jest wykształcenie ”
    Arystoteles

Szanowni Państwo,
                                             Dzień Edukacji Narodowej uświadamia, jak wielką rolę w życiu społecznym odgrywa oświata i jak wiele zależy od właściwego wychowania i kształcenia młodzieży.
          Z okazji Dnia Edukacji Narodowej przekazuję Nauczycielom, Dyrektorom oraz Pracownikom administracji szkół serdeczne życzenia satysfakcji z urzeczywistniania zawodowych pasji, radości z osiągnięć wychowanków oraz entuzjazmu w podejmowaniu wszelkich zamierzeń edukacyjnych. 
          Pragnę pogratulować wytrwałości w codziennych działaniach dydaktycznych oraz wychowawczych, a także godnej naśladowania postawy pedagoga, która kształtuje młode pokolenia. To dzięki Państwa ciężkiej pracy, wielu młodych ludzi odkrywa swoje talenty i pasje, poznaje siebie i swoje predyspozycje oraz znajduje motywację do zmagania się ze swoimi słabościami. To Państwo stajecie się dla młodych ludzi szansą na odkrycie właściwych wzorców i pięknych stron życia.
          Życzę Państwu, aby niełatwa misja nauczyciela, pedagoga, wychowawcy przyniosła jak najlepsze efekty, satysfakcję i świadomość budowania fundamentów dla lepszej przyszłości. 
 
Z wyrazami szacunku
Monika Wielichowska
Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Ostatnio zmieniany piątek, 13 październik 2017 11:18
(0 głosów)