Dzień Edukacji Narodowej

„Z rąk do rąk podajemy skromnej mądrości dar zwyczajny"
   Czesław Miłosz
Szanowni Państwo,
z okazji Dnia Edukacji Narodowej przekazuję Nauczycielom, Dyrektorom oraz Pracownikom administracji szkół najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, satysfakcji z pracy pedagogicznej  oraz wdzięczności uczniów, z którymi dzielicie się swoją wiedzą i doświadczeniem.
 
Dzięki Państwa szczególnemu zaangażowaniu oraz konsekwencji w nauczaniu i wychowaniu, młodzi ludzie są coraz lepiej przygotowywani do wyzwań, jakie niesie dzisiejszy świat.
 
Jestem głęboko przekonana, że dzielenie się wiedzą i przekazywanie pozytywnych wzorców jest cennym darem, który daje szansę rozwoju oraz lepszej przyszłości.
 
Pragnę podziękować Państwu za codzienny wysiłek, troskę oraz budowanie wspólnoty szkolnej. Mam nadzieję, że praca w oświacie przynosi Państwu poczucie spełnienia i dostarcza wielu radości i niezapomnianych chwil w pracy z młodzieżą.
 
Wszystkim Nauczycielom, Dyrektorom oraz Pracownikom administracji szkół życzę zadowolenia i satysfakcji zawodowej, cierpliwości i wytrwałości oraz pomyślności w życiu osobistym, a także samych dobrych dni w całym roku szkolnym.
 
Z wyrazami szacunku
Monika Wielichowska
Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
(0 głosów)