Ewa Hirchill

Ewa Hirchill

78. Posiedzenie Sejmu RP

W środę 13 marca br. odbędzie się 78. Posiedzenie Sejmu RP. Podczas posiedzenia posłowie zajmą się m.in.

Turniej Nysa Cup

Turniej halowy Nysa Cup pod patronatem posłanki Moniki Wielichowskiej 2018/2019 dla drużyn z rocznika 2013 i 2014 zakończony!

Dzień Kobiet ☺

Spotkania z Członkiniami i Członkami Powiatowego Stowarzyszenia na Rzecz Osób NIepełnosprawnych, którym kieruje pani Teresa Gawryś zawsze należą do tych, które pozostają w pamięci. ☺

VI Memoriał Radosława Druciaka

Wspomnienia, sport, emocje i piękny gest młodych piłkarzy Śląska Wrocław dla Patryka - piłkarza z Nowej Rudy!

Sprawa Polek w Toruniu

26 lutego br. Sprawa Polek zawitała w rejon kujawsko-pomorski. Otwarte spotkanie w Toruniu odbyło się z udziałem Posłanek: Moniki Wielichowskiej - Koordynatorki projektu, Anny Wasilewskiej, Małgorzaty Janyskiej, Bożeny Henczycy i Barbary Nowickiej.

Turniej OldBoys

Turniej OldBoys o puchary Poseł na Sejm RP Moniki Wielichowskiej i burmistrza Kłodzka, zgromadził 6 drużyn.

Turniej „Młodzież zapobiega pożarom”

Jaki gaz znajduje się w gaśnicach śniegowych? Jaki sprzęt służy do wytwarzania piany średniej? Na czym polega działanie gaśnicze proszku? Na takie i szereg innych pytań odpowiadała młodzież, która wzięła udział w Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod patronatem Poseł na Sejm RP Moniki Wielichowskiej.

Wizyta w Stroniu Śląskim

Posłanka Monika Wielichowska odwiedziła Stronie Śląskie i spotkała się z Burmistrzem Stronia Śląskiego. Burmistrz Dariusz Chromiec jest samorządowcem, który ma obrane cele do realizacji w gminie.

Spotkanie z Sybirakami z Koła Ziębice.

W piątek 15 lutego br. Poseł na Sejm RP Monika Wielichowska odwiedziła Sybiraków z Koła Ziębice. Posłanka złożyła życzenia z okazji 90-tej Rocznicy Powstania Związku Sybiraków na ręce pana Mariana Gwiazdowskiego, Prezesa Zarządu Sybiraków koła ziębickiego i podziękowała Sybirakom za wspaniałą lekcję patriotyzmu oraz za wkład w walkę o niepodległą Polskę.

Subskrybuj to źródło RSS