Ewa Hirchill

Ewa Hirchill

60-lecie KGW w Bożkowie

To dzięki Wam jest dostrzegany i doceniany. Zarażacie pasją, aktywnością i pracą społeczną.
Pielęgnujecie tradycję w nowoczesnym czasie.

Nowa Ruda - ul. Kwiatkowskiego

W Nowej Rudzie zakończono przebudowę drogi powiatowej nr 3312 D, przy ul. Kwiatkowskiego, ta realizacja to bardzo duża inwestycja w powiecie kłodzkim, która nie doszłaby do skutku bez porozumienia i współpracy oraz współudziału finansowego, lokalnych samorządów i kopalni.

Dzień Edukacji Narodowej

„Z rąk do rąk podajemy skromnej mądrości dar zwyczajny"
   Czesław Miłosz

DROGA MIĘDZYLESIE - LESICA - NIEMOJÓW JUŻ OTWARTA !!!

Blisko 6 mln zł. kosztowała przebudowa 11 kilometrów drogi powiatowej nr 3274 D Mostowice - Poniatów - Niemojów - Lesica - Międzylesie, na odcinku Międzylesie ul. Wojska Polskiego -Lesica-Niemojów - Przejście Graniczne. Ogromnym udziałem finansowym tej inwestycji to środki pozyskane do projektu z Unii Europejskiej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego w kwocie 5 mln zł. Środki własne powiatu kłodzkiego to kwota blisko 500 tys. zł.
Wkład dokonany przez Nadleśnictwo Międzylesie to kwota 411 tys. zł.

VIII Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia

VIII Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia za nami. Posłanka Mirosława Nykiel wraz ze swoimi współpracowniczkami stworzyła niesamowitą przestrzeń dla Kobiet.

Sejm Dzieci i Młodzieży

27 września br. obradował Parlament Dzieci i Młodzieży. Oprócz posiedzenia młodzież miała okazję spotkać się z klubami parlamentarnymi / partiami politycznymi.

W sprawie programu współpracy ministerstw z organizacjami pozarządowymi

Współpraca pomiędzy administracją publiczną, a organizacjami pozarządowymi jest niezwykle ważna i owocna dla obu stron tej relacji, a ostatecznie dla obywateli Polski. Jednym z narzędzi do określenia zasad tej współpracy są zapisane w ustawie o działalności pożytku publicznego i wolontariacie programy współpracy ministerstw z organizacjami pozarządowymi.

Subskrybuj to źródło RSS