Marta Müller

Marta Müller

Polska Obywatelska. Kierunek: Świętokrzyskie

We wtorek 17 października br. w kilkunastu powiatach świętokrzyskiego odbędą się otwarte spotkania w ramach #PolskaObywatelska.

Poseł Monika Wielichowska wspólnie z posłanką Marzeną Okła-Drewnowicz oraz posłami Borysem Budką i Wojciechem Wilkiem spotkają się z mieszkańcami Skarżyska-Kamiennej.

Zapraszamy!

 

#ObywatelskieŚwiętokrzyskie

#MonikaWielichowska

#PlatformaObywatelska

Jubileusz 45-lecia Klubu HDK

W sobotę 14 października br. w Kudowie Zdroju Poseł na Sejm RP Monika Wielichowska uczestniczyła w Jubileuszu 45-lecia Klubu HDK im. Zbyszka Iwanickiego.  Posłanka miała okazję złożyć życzenia i podziękować za pełną poświęcenia pracę  tym, którzy na co dzień ratują życie.

Działania Rządu wobec organizacji pozarządowych

Organizacje pozarządowe i nowe ruchy społeczne stanowią najważniejszy katalizator rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. W ostatnim czasie zarówno w mediach publicznych, jak i wypowiedziach polityków wiele razy pojawiał się temat organizacji pozarządowych i ich roli w Polsce.

Dzień Edukacji Narodowej

„ Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem
  jaki można dać dziecku – jest wykształcenie ”
    Arystoteles

Posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Łuszczycy

W tym tygodniu odbyło się spotkanie parlamentarnego zespołu ds. łuszczycy, w którym pracuje poseł Monika Wielichowska.
Gośćmi posiedzenia była m.in. pani prof. dr hab.n.med. Joanna Maj - Konsultant Krajowy w dziedzinie dermatologii i wenerologii.
Obecni na posiedzeniu Zespołu byli konsultanci wojewódzcy, profesorowie, lekarze, przedstawiciele stowarzyszeń związanych z leczeniem łuszczycy podnosili tematy dotyczące dostępności do nowych, nowoczesnych leków, które mają znikome działania niepożądane.

W sprawie pisma skierowanego do Fundacji Wolni Obywatele RP

Niezależność organizacji pozarządowych leży u podstaw demokratycznego państwa prawa. Organizacje, jako podstawowy wyraz działań społecznych, reprezentują obywateli i budują społeczeństwo obywatelskie.

IX Bal Charytatywny w Głogowie

W piątek 6 października br. poseł Monika Wielichowska po raz ósmy poprowadziła licytację podczas IX Charytatywnego Balu w Głogowie.

Bohaterami balu byli waleczni „Trzej Muszkieterowie” - Jasiek, Roch i Bazyli, którzy każdego dnia walczą o poprawę swojego zdrowia.

 

Subskrybuj to źródło RSS