Marta Müller

Marta Müller

Spotkanie Noworoczne w Nowej Rudzie

W środę 16 stycznia br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowej Rudzie odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne władz miasta i zaproszonych gości.

Podczas spotkania burmistrz Tomasz Kiliński dokonał podsumowania ubiegłego roku oraz przedstawił plany na najbliższy rok.

Noworoczne spotkanie w Strzegomiu

Noworoczne spotkanie w Strzegomiu, w którym od kilku lat posłanka Monika Wielichowska prowadzi dyżury poselskie, było okazją do podsumowania samorządowego roku i przedstawienia planów na przyszłość.

 

Raz na 100 lat

„Drugiego takiego święta mieć nie będziemy. Władze pogrążyły się w chaosie i dezorganizacji. Dobrze, że samorządy udźwignęły zadanie. To dzięki samorządom będziemy mogli godnie świętować. Wiele się będzie działo. Dołączcie Państwo do lokalnych uroczystości” - Monika Wielichowska.

Nowy zakład produkcyjny w Nowej Rudzie

Na terenie noworudzkiej podstrefy, przy istniejącym już zakładzie montażowym z grupy Franz Morat, powstanie nowy zakład produkcyjny Morat Swoboda Motion.

Nierówne traktowanie demonstrujących

Nierówne traktowanie demonstrujących to już PISowska norma. Umorzenia w niektórych sprawach, zarzuty w innych już nikogo nie dziwią. Neofaszyzm ma się dobrze, dzięki cichemu przyzwoleniu rządzących, które jest ich współodpowiedzialnością.

Monika Wielichowska
Posłanka na Sejm RP

 

#MonikaWielichowska
#Wielichowska
#GabinetCieni

PiS kontra susza. Puste obietnice rządu PiS dla bankrutującej wsi.

W 2018 roku w Polsce panuje najgorsza susza od 20 lat. Susza objęła już swoim zasięgiem niemal 83% gmin (ok. 2000 gmin wiejskich) na powierzchni 63% wszystkich gruntów ornych (czyli ok. 6 milionów ha). Takie dane podał Instytut Upraw, Nawożenia i Gleboznawstwa. Strat na taką skalę nie da się powstrzymać brakiem konkretów ze strony Rządu PiS.

Subskrybuj to źródło RSS