Sejm. W ramach 13. sesji Zgromadzenia Parlamentarnego Polski
i Ukrainy
przedstawiciele Sejmu, Senatu Rzeczypospolitej Polskiej oraz The Verkhovna Rada of Ukraine rozmawiali o agresji rosyjskiej na Ukrainie, bezpieczeństwie w regionie, ukraińskich aspiracjach do integracji z NATO oraz pogłębianiu współpracy gospodarczej i biznesowej, w szczególności w zakresie energetyki. Stronie polskiej przewodniczyła wicemarszałek Sejmu Monika Wielichowska Wicemarszałek Sejmu RP – przewodnicząca Delegacji Parlamentarnej do Zgromadzenia Parlamentarnego Rzeczypospolitej Polskiej i Ukrainy. Na czele delegacji ukraińskiej stała wiceprzewodnicząca Rady Najwyższej Ukrainy Олена Кондратюк.
Info: Kancelaria Sejmu
Fot. Katarzyna Kwaczyńska/Kancelaria Sejmu
#Sejm #MonikaWielichowska #Polska #Ukraina #WicemarszałekWielichowska
















