Bardo i Kłodzko. W sobotę wspólnie z wiceminister Magdalena Roguska, wojewodą Anna Żabska, Marta Ptasińska – Burmistrz Miasta i Gminy Bardo i Michał Piszko Burmistrz Miasta Kłodzka odwiedziliśmy ważne miejskie inwestycje, które realizowane są w ramach odbudowy po powodzi. Wspólnie odwiedziliśmy przedszkole przy ul. Grunwaldzkiej i ulicę Dworcową, gdzie trwają działania związane z odbudową i zabezpieczaniem terenów nadrzecznych.
W Bardzie natomiast realizowany jest kompleksowy remont Centrum Kultury i Biblioteka w Bardzie .
Spotkaliśmy się także z Zbigniew Tur Wójt Gminy Kłodzko .
#Bardo #Kłodzko #Odbudowapopowodzi #MonikaWielichowska #wicemarszałekWielichowska #WielichowskaKOnkretnie






















