Sejm. Patrzymy w przyszłość i budujemy rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa kobiet i świadomego rodzicielstwa. Za nami konsultacje z kobiecymi organizacjami pozarządowymi nad pakietem dla kobiet, w których udział wzięły Minister Zdrowia Izabela Leszczyna i Ministra ds. Równości Katarzyna Kotula. Cieszę się, że mogę im patronować. Cieszę się, że mogę współuczestniczyć w przygotowaniu rozwiązań. To dla mnie bardzo ważne. W ostatnich latach te tematy zajęły wiele przestrzeni w mojej pracy. W naszej wspólnej pracy z Minister Barbarą Nowacką i posłanką Moniką Rosą.














