W sobotę 23 września br. w Nowej Rudzie odbył się Klub Obywatelski z udziałem poseł Moniki Wielichowskiej i posłem Borysem Budką, byłym Ministrem Sprawiedliwości.
Podczas Klubu Obywatelskiego próbowano odpowiedzieć na pytanie, „Czy Polska jest jeszcze państwem prawa?”.







