19 września – Spotkanie Obywatelskie Mazowsze
Blisko rok temu Platforma Obywatelska rozpoczęła cykl otwartych spotkań w powiatach Polski. Posłowie wyruszyli na kolejne spotkania.
W tym tygodniu będą na Mazowszu, w przyszłym tygodniu w świętokrzyskim. Te dwa województwa zakończą pierwszą część spotkań obywatelskich.
W październiku ruszy druga runda spotkań. Posłowie wrócą do tych samych miejsc. Będą w każdym powiecie Polski. Już dziś zapraszamy!
A dziś zapraszamy na spotkania #PolskaObywatelska #ObywatelskieMazowsze ‼️
21 września – dyżur poselski w Strzegomiu, Urząd Miejski Rynek 38, Biuro Rady godz. 10-11
22 września – dyżur poselski w Kłodzku, Plac Jagiełły 1, I piętro, godz. 10-11
23 września – Klub Obywatelski
„Czy Polska jest jeszcze państwem prawa?”
Miejsce: Technoinkubator Nowa Ruda- Słupiec, ul. Kłodzka 24a, 57-402 Nowa Ruda
Klub Obywatelski organizowany w formie debaty z ekspertem w dziedzinie prawa – posłem Borysem Budką, byłym Ministrem Sprawiedliwości, będzie okazją do dyskusji nad stanem demokracji, sądownictwa i prawa w Polsce.
Z A P R A S Z A M Y !!!







