W środę 31 maja br. poseł Monika Wielichowska wspólnie z wicemarszałek Sejmu Małgorzatą Kidawą-Błońską, poseł Alicją Chybicką, poseł Joanną Augustynowską oraz posłem Jarosławem Dudą była gościem Spotkania Obywatelskiego we Wrocławiu.
Podczas spotkania odbyła się dyskusja na tematy bieżącej sytuacji w Polsce.
#PolskaObywatelska
#SpotkanieObywatelskie
#PlatformaObywatelska
#Wrocław







