Świdnicka Gala Przedsiębiorczości

🔴 Świdnica. Świdnickie Gryfy po raz 17. rozdane! Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym przedsiębiorczyniom i przedsiębiorcom ze Świdnicy serdecznie raz jeszcze gratuluję!

👏Świdnica bez wątpienia jest przedsiębiorcza i przyciągająca nowych inwestorów. Przedsiębiorcy dają sobie radę, wprowadzają innowacje, poszerzają swoje horyzonty. Potrzebują jednego. Oprócz przychylnego klimatu do inwestowania stworzonego przez samorząd, potrzebują stabilnego, przewidywalnego prawa, które da im bezpieczeństwo i Unii Europejskiej za partnerów. Dziś wszyscy jesteśmy w szoku po tym, co wyprawia PIS. Potwierdziły to wszystkie moje rozmowy z przedsiębiorcami, którzy są pewni obaw o środki unijne, po które przecież także sięgają, z których korzystają i zadają sobie pytanie: czy władza przez nieodpowiedzialne decyzje, takie jak wczorajszy wyrok pseudotrybunału chce wyprowadzić Polskę z #UE.

Monika Wielichowska

Poseł na Sejm RP

Udostępnij wpis
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Najnowsze wpisy
Podsumowanie minionego tygodnia

2021-11-22

Poniedziałek rano – wiadomo biurowy. Potem wyjazd do Warszawy. We wtorek rozpoczęło się posiedzenie […]

Raport z minionego tygodnia

2021-11-15

Ubiegły tydzień rozpoczęły podziękowania, które są jednym z milszych akcentów mojej pracy poselskiej, bo […]

Podsumowanie tygodnia

2021-11-08

Tydzień rozpoczął typowo biurowy poniedziałek. Korespondencja, odpowiedzi na pisma, e-maile i kilka zaplanowanych spotkań […]