Nowa Ruda. Jubileusz MOK. Wieczorową suknię 🙂 w szafie znalazłam, strojne kolczyki kupiłam, by przejść z Jubilatami i ich Gośćmi po czerwonym dywanie i by wspólnie świętować 50 lecie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie. Ale przyszło wezwanie do Warszawy. Dlatego mogłam jedynie na odległość pozdrowić wszystkich z placu Zamkowego, z protestu. To od Was mam mandat do takich działań i w waszym imieniu tam byłam. Ale życzenia złożyłam, najpierw nieco wcześniej i też pośrednio. Życzyłam wszystkim obecnym na Jubileuszu pięknego wieczoru, podczas którego została otwarta szuflada ze wspomnieniami snute plany na kulturalną, aktywną przyszłość. Wszystkim dyrektorom Miejskiego Ośrodka Kultury – byłym i obecnemu Wojciechowi Kołodziejowi, wszystkim pracownikom byłym i obecnym raz jeszcze dziękuję za krzewienie kultury. Niech nie tylko dzisiaj, towarzyszy Wam wzruszenie, duma, radość i inspiracja. Dziękuję Wam za pracę włożoną w nauczanie, wychowanie i przygotowywanie tak wielu pokoleń uzdolnionych Noworudzianek i Noworudzian.

Z okazji pięknego Jubileuszu 50-lecia, który otwiera kolejny etap historii życzę Państwu niegasnącego zapału i pasji do dalszej pracy, pomyślności w realizacji planów oraz satysfakcji z wszelkich osiągnięć.

Monika Wielichowska

Poseł na Sejm RP

Tak było! 🎥https://fb.watch/8zFTh2ySfs/

Udostępnij wpis
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Najnowsze wpisy
Podsumowanie minionego tygodnia

2021-11-22

Poniedziałek rano – wiadomo biurowy. Potem wyjazd do Warszawy. We wtorek rozpoczęło się posiedzenie […]

Raport z minionego tygodnia

2021-11-15

Ubiegły tydzień rozpoczęły podziękowania, które są jednym z milszych akcentów mojej pracy poselskiej, bo […]

Podsumowanie tygodnia

2021-11-08

Tydzień rozpoczął typowo biurowy poniedziałek. Korespondencja, odpowiedzi na pisma, e-maile i kilka zaplanowanych spotkań […]