Dolny Śląsk. Świąteczne spotkanie z przyjaciółmi z Platforma Obywatelska Dolny Śląsk, które jest za nami, było okazją do podziękowań za kampanię i czasem mobilizacji do kolejnych wyborów. Przed nami samorządowe wybory, które odbędą się w kwietniu 2024 roku. Serdecznie dziękuję za życzliwość i zaufanie. I za Waszą gotowość do walki o nasze małe Ojczyzny. Obiecałam, że wrzucę wszystko co mam! Szukajcie się!
Monika Wielichowska Wicemarszałek Sejmu RP
Wiceprzewodnicząca dolnośląskiej PO





























#DolnyŚląsk #PlatformaObywatelska #MichałJaros #PO #MonikaWielichowska #WicemarszałekWielichowska







