Rozmowom i spotkaniom w Lublinie w piątkowy wieczór nie było końca. To pierwszy mój wyjazd „w teren” jako Wicemarszałka Sejmu. Najpierw spotkanie z Prezydentem Lublina Krzysztof Żuk w Urzędzie Miasta, gdzie rozmawialiśmy o bliskich mi sprawach samorządowych, potem spotkanie z parlamentarzystami Marta Wcisło i Michał Krawczyk – poseł na Sejm RP i Prezydentem Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk i ludźmi PO regionu lubelskiego.
Monika Wielichowska Wicemarszałek Sejmu RP



















